Bertík pomáhá

Bude z Elišky průvodkyně?Bertíkova charitativní kampaň se vrátila do hypermarketů a supermarketů Albert. Navázala na třináctiletou historii programu „S Bertíkem za dětským úsměvem“, která je neodmyslitelně spojená se značkou Albert. Stejně jako v předchozích letech se tato kampaň zaměřuje na pomoc dětem a rodinám ze sociálně ohroženého prostředí. Program „S Bertíkem za dětským úsměvem“ podpořil během svého trvání v letech 1999 – 2012 stovky organizací, institucí, dětských domovů i domovů na půl cesty a dlouhodobě se tak zasadil o zkvalitnění vzdělávání a rozvoje dětí ze sociálně ohroženého prostředí částkou přesahující 80 milionů korun.

 

Stane se Matěj mistrem světa v tanci?Grantový program „Bertík pomáhá 2018“ byl vyhlášen začátkem května 2017 a  ocení nejlepší lokální projekty. Organizace nejdříve posílají přes on-line registraci své projekty. Nejlepších 80 regionálních projektů bude vybráno k hlasování na prodejnách Albert na podzim 2017. Zákazníci prodejen Albert budou ve svých regionech hlasovat prostřednictvím žetonků Bertík, který obdrží za nákup nad 200 korun. Projekt, který v regionu obdrží od zákazníků více Bertíků, získá od Nadačního fondu Albert finanční prostředky v hodnotě 55 tisíc korun, druhý projekt si pak odnese 35 tisíc korun. Žádný z nejlepších regionálních projektů, které vyberou odborníci Nadačního fondu Albert do finále hlasování Bertíků na prodejnách, tak neodejde s prázdnou. 

Bertík podá pomocnou ruku dětem! Princip kampaně zůstává  pro zákazníky ve své podstatě stejný jako v minulém roce. Tento rok mohou hlasovat již i zákazníci supermarketů Albert. V období od 27. září do 10. října 2017 zákazník obdrží za nákup nad 200 korun v prodejně Albert jeden žetonek Bertík. Poté ho jen stačí vhodit do hlasovacího boxu umístěného u informačního pultu prodejny a dát svůj hlas jednomu z projektů z blízkého okolí.

 

 

 

Děkujeme, že s námi pomáháte!


Váš Nadační fond Albert