Bertík pomáhá

Příjemci nadačního příspěvku z programu Bertík pomáhá jsou především dětské domovy a jiná zařízení náhradní a ústavní výchovy, organizace pracující s dětmi z těchto zařízení, organizace přímo pracující s pěstounskými a adoptivními rodinami a organizace věnující se dětem ze sociálně znevýhodněných rodin. U příjemců z hlavního grantování tohoto programu je výše příspěvku závislá na hlasování veřejnosti v prodejnách ALBERT s tzv. Bertíky. Příjemcům z doplňkového grantování tohoto programu výši příspěvku stanovuje správní rada Nadačního fondu Albert , tato částka však musí být nižší než výše příspěvku z hlavního grantování.
Další články v této sekci --

Bertíci na prodejnách jsou sečteni
Charitativní kampaň Bertík pomáhá 2020 zná výsledky.

Výsledky hlasování Bertík pomáhá 2019
Hlasy zákazníků - Bertíky - byly na prodejnách Albert sečteny. V následující tabulce naleznete výsledné částky nadačních příspěvků pro jednotlivé organizace, které postoupily do veřejného hlasování. Děkujeme všem zákazníkům, kteří svým hlasem charitativní akci podpořili.

Bertík opět pomáhá!
Až do 6. listopadu dostanete za nákup nad 200 korun v hypermarketech Albert ČR hlasovací žetonek – Bertík. Svým hlasem podpoříte sociálně znevýhodněné děti z vašeho okolí. V hlasování Bertík pomáhá má každý hlas a vhozený Bertík smysl.