Bertík opět kouzlí a plný sny dětem z dětských domovů

06. 09. 2023

Pečlivá instruktáž, nůžky do ruky a jde se na to. Tak odstartoval vytoužený den osmnáctileté Katky z dětského domova v České Kamenici. Známý kadeřník Tomáš Arsov si nejdřív pohrál s jejími vlasy a pak už byla řada na ní. Sen jí pomohl splnit náš Nadační fond Albert.

Stříhání a líčení jsou Katčiným velkým koníčkem už od dětství. I proto se rozhodla studovat na kosmetičku a nově si plánuje přidat obor kadeřnice. Účastní se různých kurzů a inspiraci čerpá také ze sociálních sítí. Tak vzniklo její přání potkat se s Tomášem Arsovem.

Po milém přivítání usedla mladá slečna do křesla a Tomáš jí vykouzlil krásný nový sestřih. Po zábavě, ale následovala práce. Zkušený kadeřník se pustil do vysvětlování, ukazování a učení. Katka se s nůžkami v ruce chvíli tvářila nejistě, pak ale získala odvahu a pustila se do práce.

Tomáš ocenil Katčinu šikovnost, zručnost i znalosti z oblasti kosmetiky a kadeřnických trendů. Mladá dáma si z celého dne odnesla nejen nový sestřih a kadeřnickou výbavu, ale také spoustu poznatků a zkušeností zprostředkovaných mistrem ve svém oboru.

Grantový program “Bertík pomáhá” dává už 24 let lepší směr tisícům dětských příběhů. Každý rok navíc dětem plní jejich sny a přání, která souvisí s jejich zájmy nebo budoucí profesí. Zákaznici mohou rozhodnout o podpoře vybraných regionální projektů v tradičním hlasování Bertík pomáhá ve vybraných prodejnách Albert v termínu 18.10. – 31.10. 2023.

Bertík opět kouzlí a plný sny dětem z dětských domovů